Nero 2018 19.0 Full İndir

Nero programı başarılı bir CD ve DVD yazma programıdır. Sizlere sunduğumuz bu yazılım sessiz kurulum içermektedir. İngilizce ve Rusça dil desteği bulunmaktadır. Nero 2018 Platinum olarak geçen bu programı aşağıda ki linkten rahatlıkla indirebilir ve kurabilirsiniz.

Program 32 bit ve 64 bit işletim sistemlerinde rahatlıkla çalışmaktadır. Windows 7 – Windows 8.1 ve Windows 10 işletim sistemlerini desteklemektedir. Program için 1 GB RAM ve en az 2 GHZ İşlemci gücü yeterlidir. Yüksek çözünürlükte kullanım için Intel i7-4770 ve üstü bir işlemci yeterlidir. 

Kullanımı çok kolay bu program sayesinde .iso uzantılı program ve oyunları dilediğiniz gibi CD’ye ve DVD’ye çekebilirsiniz. Format CD’leri oluşturabilir ve her türlü medya dosyalarını saklayabilirsiniz. Android, XBOX, PS3, iPhone ve her türlü akıllı telefon için özel olarak dosya üretme imkanı bulunmaktadır.

Programın kurulumu oldukça basittir. Rar şifresini yazdıktan sonra dosyayı çıkarıp Nero19.exe adlı dosyaya çift tıklamanız yeterlidir. Program kurulduktan sonra “Redis” klasörü içerisinde yer alan yazılımları da hızlı bir şekilde kurmanız yeterlidir.

Program Adı;  Nero 2018 19.0 Full İndir

Program Boyutu; 193 MB

Oyun Rar Şifresi; www.kozba.net

Nero 2018 Full İndir

Bir önceki yazımız olan Driver Talent Pro 7 Full İndir başlıklı makalemizde driver talent pro 7 full indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap bırakın