Tencent PC Manager İndir

Tencent PC Manager, all-in-one yani her şey dahil ücretsiz bir anti-virüs yazılımıdır. Malware, virüs, rootkit, trojan, casus yazılımlar ve kötü amaçlı yazılımların birçoğunu veri tabanında bulundurmaktadır. Yine bu veri tabanı, bulut sistemde yer aldığı için çok hızlı güncellenmektedir.

Bilgisayarınızın yavaşlamasının en büyük sebebi kötü amaçlı yazılımlardır. Bu programı kurduktan sonra detaylı arama yapabilir ve tüm kötü amaçlı yazılımları tespit edip silebilirsiniz. Gerçek zamanlı koruma özelliği, arka planda başarılı bir şekilde çalışmaktadır.

All-in-one bir yazılım olduğu için arka planda fazla RAM tüketimi yapmaktadır. Windows 10 işletim sistemine sahipseniz ve 4 GB’ın altında bir RAM kapasiteniz varsa bu yazılımı pek tavsiye etmemekteyiz.

Karantina özelliği sayesinde tüm zararlı yazılımları burada tutarak silmeden önce sizin yetkinize göre hareket etmektedir. Sürekli olarak kendini güncellediği içinde birçok popüler anti-virüse karşı başarılı bir koruma sağlamaktadır.

Güvenli İnternet, Çevrim içi ödeme kalkanı, sistem kalkanı, dosya kalkanı ve daha birçok alanda özelleştirilmiş korumaya sahiptir.

Yazılım aynı zamanda Bitdefender ile de ortaklaşa hareket etmektedir.

Program Sürümü: Tencent Pc Manager

Program Boyutu: 10 MB

Tencent Pc Manager Full

Bir önceki yazımız olan IObit Uninstaller 8 Pro Full indir başlıklı makalemizde iobit uninstaller 8 pro full indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap bırakın