adobe-photoshop-cs4-cs5-cs6-full-indir
Adobe Photoshop CS4-CS5-CS6 Full İndir
Kategori : Grafik-Video Programları
Şirket : Adobe
Özet ve Detaylar
Bu dosyadan Photoshop CS4 Full indirebilir ve kullanabilirsiniz. Yine aynı WinRaR dosyası içerisinde Photoshop CS5 Full indirebilirsiniz.CS4, CS5 ve CS6 gibi boyutları fazla olan 3 yazılımın aynı anda tek dosyada olması ve dosyanın boyutunun 680 MB olduğunu da düşünürsek, programların çok detaylı olmadığını anlayabilirsiniz. Daha detaylı program arıyor iseniz diğer konularımıza göz atabilirsiniz.
Minimum Sistem Gereksinimleri
 • İşletim Sistemi
  Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10
 • İşlemci
  AMD Athlon II / Intel Pentium IV ve Üzeri
 • Ram
  1 GB
 • Disk Kullanımı
  1 GB
Toplam 0 Yorum Var

  Bildir
  İndirme Linkleri
  • Platform
  • Dosya Boyutu
  • Dil
  • İndir
  İçerik Detayı

  Grafik ve Tasarımcıların en çok kullandığı programların başında gelen Adobe Photoshop serisinin en çok kullanılan sürümleri olan CS4, CS5 ve CS6 yazılımlarının portable yani katılımsız kurulum dosyalarını sizlerle paylaşıyoruz.

  Rar Şifresi: www.kozba.net

  Grafik-Video Programlarının Kurulumları Nasıl Yapılır?

  Siz değerli ziyaretçilerimiz için kurulum konusunu her kategori için ayrı ayrı yapmaktayız. İşletim Sistemleri kategorisinde yer alan tüm yazılımların kurulumu aynı iken Grafik ve Video Programları kategorimiz için aynı şeyi söyleyemeyiz. Grafik ve Video programları (Sony Vegas, Photoshop, Autocad ve Camtasia) gibi yazılımlar ücretli ve popüler olduğu için bu programların kurulumları diğer programlara oranla çok daha zordur. Yararlı Programlara ihtiyacınız varsa ilgili linki takip edebilirsiniz.

  Photoshop olarak konuşmak gerekirse, sizin için kurulumu en kolay sürümleri bulmaya çalışıyoruz. Autocad ve Solid gibi programların kurulumları da her sürüm için aynı olduğu için bunun kurulumuna İnternet üzerinden araştırma yaparak ulaşabilirsiniz. Camtasia ve diğer grafik programları için ise özel kurulumlar olduğu için bunları konu içerisinden sizlerle paylaşmaya çalışacağız.