Atomix Virtual DJ Pro Full indir

Atomix VirtualDJ, DJ’lerin pikaplarını ve CD çalarları değiştirmeleri için kullanılan ve CD’ler yerine dijital müzik kullanan PC ve MAC için ideal bir DJ yazılımıdır. Programın müzik parçalarınızı uyumlu hale getirecek ve mix’lerinizi diğer DJ’lerden inanılmaz derecede daha hızlı çalıştırmanıza olanak tanıyan bir BeatLock motoru mevcuttur. VirtualDJ, pikaplarınızdan müzik videolarını karıştırmanıza ve çizmenize izin verecektir. Yazılım, MP3’lerinizi doğrudan gerçek bir döner tablada ve diğer birçok DJ ekipmanıyla çizmenizi sağlayan zaman kodlu rip vinyl uyumludur. Hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller için çeşitli arayüzler kullanabilir, mixlerinizi kaydedebilir, CD’ye yazabilir, DVD’yi kopyalayabilir, rip vinyl oluşturabilir, kendi İnternet radyosunu oluşturabilir, çalma listelerini otomatik olarak karıştırabilir, VST efektlerini kullanabilir, karaoke görüntüleyebilir ve DRMed dosyasını oynayabilirsiniz.

Program Sürümü;  Atomix Virtual DJ PRO

Program Boyutu; 130 MB

Program Rar Şifresi; www.kozba.net

Atomix Virtual DJ PRO

Bir önceki yazımız olan Youtube Movie Maker 10 Full indir başlıklı makalemizde youtube movie maker full indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum ( 1 )
  1. Yiğit
    27 Temmuz 2018 at 17:48
    Cevapla

    hocam vaktin olursa şunun kurulumunu bi yaz bana. öğlenden beri şu programın full sürümünü arıyorum sonunda buldum fakat crack yapma vs gibi şeylerden anlamıyorum. bi anlatırsan çok iyi olur. teşekkürler.

Bir cevap bırakın