Çiçekella.com – Yurt Dışı Çiçek Gönderimi

Değer verilen veya sevgi duyulan insanlara çiçek almak yüzyıllardan beri yapılan, klasik ama geçerli bir hediye verme yöntemidir. Sevgilinize, eşinize, ailenize ve arkadaşlarınıza çiçek alarak onları mutlu edebilirsiniz. Çiçekella olarak Gül, Papayla, Karanfil ve daha birçok farklı çiçek türünü sipariş vermeniz durumunda en kısa sürede kargoya vererek sizlere ulaştırmaktayız. Müşteri memnuniyetine önem verdiğimiz için paketlerin kargolanma aşamasına özel önem vermekteyiz.

Web sitemizi rakiplerimizden ayıran en önemli özellik ise Yurtdışı çiçek hizmetini başarılı bir şekilde vermemizdir. Online çiçek sektöründe ki yeni teknolojileri kullanan ekibimiz sayesinde; Almanya, Fransa, İngiltere ve İspanya gibi Avrupa ülkelerinde ki sevdiklerinize de çiçek gönderebilirsiniz. Sipariş verip ödemesini yaptığınız çiçekleri özel paketlerle yurt dışında belirttiğiniz adrese sorunsuz olarak ulaştırmaktayız.

Sitemizde sağ tarafta 3 farklı sekme bulunmaktadır; Gönderime Göre, Ürüne göre ve Fiyat Aralığına göre. Gönderim tipine göre; Sevgilinize, Annenize ve Babanıza olmak üzere 3 farklı tipte sizden aldığımız siparişi hazırlamaktayız. Aynı sekmeden Doğum günü, Yıl dönümü, İş Hediyesi ve Geçmiş olsun için de özel olarak sipariş verebilirsiniz. Hepsi için ayrı ayrı hediye paketlerimiz bulunmaktadır.

Ürüne göre sekmesinden ise; Gül, Çiçek buketleri, Saksı Çiçekler, Yapay Çiçekler ve diğer türlerde çiçek siparişi verebilirsiniz.

Sitemizin son sekmesinde ise fiyat aralığı bulunmaktadır. Bütçeniz olan tutarı seçmeniz durumunda tüm çiçekler ürüne göre ve gönderime göre listelenmektedir. Buradan çeşitli filtreleri kullanarak da dilediğiniz siparişi verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan ikiteker.net - Motosiklet Forumu başlıklı makalemizde ikiteker ve motosiklet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap bırakın