Defender Control 1.4 İndir

Vista sürümünden bu yana Windows Defender yazılımı Windows işletim sürümü kurulduğunda gelir. Bu yazılım arka planda çalışır ve virüs, casus yazılım ve diğer tüm kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma sağlar. Bu programın çalışması sisteminizi tam olarak korumasa da hiç program olmamasından çok daha iyidir. Eğer bilgisayarınız bu program için yeterli alana sahip değilse veya programı daha iyi kontrol etmek istiyorsanız doğru konudasınız.

Günümüzde birçok kişi Defender yerine diğer anti-virüs programlarını tercih eder. Bu yazılımı kapatmak ise biraz zordur. Windows 7’de bu işlem kolay olsa da sürüm ilerledikçe Defender’ı kapatmak zordur. Defender Control 1.4 ise Defender yazılımını devre dışı bırakmaya yarayan muhteşem bir programdır.

Defender Control 1.4 Avantajları

  1. Büyük verileri kopyalama sırasında daha fazla RAM miktarı elde etmek adına Defender’i kapatarak işlemin daha hızlı olmasını sağlayabilirsiniz.
  2. Defender ile Anti-virüs programları çakıştığı için bu programı kullanarak Defender’ı tamamen kapatabilirsiniz.
  3. Bazı anti-virüs programları ise Windows 10 işletim sisteminde Defender’i manuel olarak kapatılmasını talep eder.
  4. Bilgisayar her başladığında Defender’de başlamaktadır. Bu program ile bu durumun da önüne geçebilirsiniz.

Defender Control Nasıl Kullanılır?

Programı aşağıda ki linkten indirebilirsiniz. Çalıştırmanız durumunda aynı aşağıda ki gibi bir ekran karşınıza gelecektir.

1. Yeşil – Windows Defender Çalışıyor


2. Kırmızı – Windows Defender Kapalı

3. Turuncu – Windows Defender Kontrol Kapalıdır

NOT: Bazen programın Windows Defender’ı açması ve kapatması için 3-5 saniye beklemesi gerekebilir ve bu süre boyunca Orange arayüzünü görebilirsiniz.

Desteklenen diller: İngilizce, Türkçe, Almanca, Rusça

Desteklenen İşletim Sistemleri: Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 (32 Bit ve 64 Bit)

Defender Control 1.4 İndir

Sordum.Org Ekibine ve Velociraptor’a Teşekkürlerimizi Borç Biliriz.

Bir önceki yazımız olan Qemu Simple Boot - Test Programı indir başlıklı makalemizde qeemu simple boot indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap bırakın