Fulltorrentoyunindir.net – Torrent İndir

Uzun süredir kullandığım bir oyun indirme sitesini sizler için inceleyeceğim…

Sizlere uzun zamandır takip ettiğim bir web sitesini tanıtacağım. Eskiden, virüslü ve her tıkladığım alandan reklam çıkan oyun indirme sitelerinden usanmıştım. Bundan dolayı kaliteli, reklamsız, hızlı ve ilgili bir web site arayışı içerisine girdim. Uzun bir süre aradım ancak bulamadım. Bir gün, yeni çıkmış popüler bir oyun olan Far Cry 5’i ararken, az sonra bahsedeceğim siteyi buldum. Oyunu indirdim, kurarken sıkıntı yaşadım ve sitenin yorum kısmından sorunumu anlattım. Yorumu yazmamdan on dakika sonra yanıt geldi ve benimle ilgilendiler. Bundan dolayı sevgimi kazandılar! Ardından o günden bu güne hala oyun indirme sitesini kullanıyorum. Yüzlerce oyun indirdim, hiçbir zaman sorunla karşılaşmadım. Popüler oyunların yanı sıra bağımsız oyunları yani Indie oyunları sitelerinde bulabilirsiniz. Diğer sitelerin içerikleri kopya ve özensiz. Ancak sizlere az sonra bağlantısını paylaşacağım site özenli ve kaliteli. Sadece para kazanmak için değil, sevdiklerinden dolayı bu işi yaptıkları çok rahat bir şekilde gözlemlenebiliyor. pop-up türünde insanları rahatsız eden ya da link kısaltma reklamları (bc-vc, link-tl) gibi reklamlar bu Full Torrent Oyun indir sitesinde bulunmuyor.

Sizlere biraz da sitelerinde bulunan oyunlardan bahsedeyim ve anılarımı izniniz ile anlatayım. Geçenlerde bir arkadaşım bana The Witcher 3 adlı rol yapma oyunundan bahsetti. Açıkcası, bu bahsetmekten çok övgüydü. Ardından şu oyuna bir bakayım dedim, bu bizim torrent sitesine girdim ve The Witcher 3 yazdım, ardından oyunu inclemeye başladım. Fragmanını izledim ve Game of the Year edition’u sitelerinden indirdim, ardından oyunu sorunsuz bir şekilde kurdum. Üçüncü kişi gözünden oynanıyor bu oyun, dünyası epey renkli ve grafikleri de aynı şekilde gerçekçi ve hoş. Geliştirici şirket CD Project Red son derece iyi bir iş başarmış. Ana oyunu bitirmem zaten yaklaşık elli, altmış saatimi aldı. Oyunu çok beğenmiştim ve her ne kadar çok oynamış olsam da, Geralt’a veda etmek istemiyordum! Bundan dolayı, sitenin bana sunmuş olduğu tüm ek paketleri de oynamaya başladım. Böylelikle elli saat olan oynama süresi yaklaşık olarak yüz elli saate çıktı. Tüm görevleri bitirdim. Yan görevleri usanmadan, özenli bir şekilde bitirdim. Karakterim olan Geratl’ı özelleştirdim. Ata biniyor, oradan, buraya her zaman seyehat ediyordum… Sonra bitti tabii : )

Ardından Torrent indir sitesi üzerinden başka oyunlara göz gezdirmeye başladım. Aslında baya eski bir oyun olmasına karşın, ben gizlilik türündeki Dishonored 1’i oynamak istiyordum. Bu oyunu sitede gördüm, epey de beğendim. İndirdim, oyuna başladım! Gizlilik türündeki bu oyun kendini adeta beni içine çekmişti! Yaklaşık on saat oyun süresi vardı ve ben bu oyunu tam iki günde bitirdim! Ardından tadı damağımda kaldı, yine bu oyuna benzer oyunlar ararken bir de ne göreyim! Bu oyunun iki oyunu daha var! Direkt hemen bu ikisini de indirmeye başladım, Torrent programı sağ olsun kapanma derdi yok, donma derdi yok… Serinin diğer oyunlarını da oynayıp bitirdim. Böylelikle oyun kültürüm gelişti.

Sitede bulunan oyun arşivi gerçekten yeterli ve her geçen gün daha da büyüyor. İstediğim oyunu bulmakta genel olarak sıkıntı çekmedim. Elli oyun aradıysam, rahat kırk beşini bulmuşumdur. Üç-beş tane oyunu sitelerinde bulamadım, yorum kısmından kendilerine ilettim sağ olsunlar bir hafta sonra istediğim tüm oyunlar sitedeki yerini almıştı. Ben de bu vesi ile güvenilir bir şekilde oyunları indirmeye başladım 🙂

İncelemenin sonuna gelirken, siteden hala son derece memnun olduğumu ve böyle devam ederlerse hep kullanacağımı rahatlıkla ifade edebilirim. Eğer sizlerde kaliteli bir şekilde Torrent Oyun İndirmemek istiyorsanız, fulltorrentoyunindir.net sitesini sizlere kesinlikle ama kesinlikle tavsiye ederim! Siteye katılın ve yorumlar kısmından muhabbet edelim, bir oyuncu topluluğu oluşturalım. Sıcak ve samimi bir ortam oluşturalım ve birlikte oyunlara girelim. Daha önce bu sayfada bir arkadaş buldum, kendisi de benim gibi beraber oynamak istiyordu, Discord programı üzerinden iletişim kurup sesli bir şekilde oyunları beraber oynamaya başladık. Bu tür siteler insanları sosyalleştirmekte de bir numara! Eğer siz de oyunları beraber oynamak istiyorsanız, yorumlar kısmından diğer insanlar ile iletişime geçmekten utanmayın. Herkes beraber oynamak ister. Hepinize iyi günler diler, sevgilerimi sunarım.

Bir önceki yazımız olan Nasıl Para Kazanabilirim? başlıklı makalemizde para kazanma ve para nasıl kazanılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap bırakın