Hakan: Muhafız – The Protector Dizisi 3. Bölüm İndir

Dünyaca ünlü platform olan Netflix’in ülkemizde çektiği ilk dizi olan Hakan: Muhafız veya diğer adıyla The Protector izleyici tarafından beğenilmiş bir dizi. Dizide; Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü ve Okan Yalabık gibi oyuncular yer alıyor. Fantastik ve Aksiyon türünde yer alan bu filmde Aşk sahneleri ve Dramda zaman zaman izleniyor.

 Dizinin bölümleri ortalama 45 dakika sürüyor. Kısa olması ise en büyük avantajı çünkü dizide gereksiz sahneler yer almıyor. Efektlerin çok üst düzey olmadığını söyleyebiliriz fakat Türk dizi sektörünün üzerinde. Hikayesi ise oldukça orijinal. İstanbul’da Ölümsüzler adı verilen bir tarikat var. Fatih döneminden beri hüküm süren bu kişiler kolay bir şekilde öldürülemiyor. O dönemlerde bu kişilerle mücadele etmek için özel bir yelek ile hançer tasarlanıyor. Muhafız adı verilen kişi bu yeleği giydiğinde ölümsüzün silahlarından veya hamlelerinden etkilenmiyor. Hançerle birlikte ise muhafız ölümsüzü öldürebiliyor. Olay bu kurguda ilerliyor.

Muhafızlık ise babadan oğula aktarılıyor. Muhafızın en önemli görevi ise ölümsüzlerin yaşadığı İstanbul’u korumak. Hakan: Muhafız dizisinin 3. bölümünü full HD izleyebilirsiniz. 

Film Bilgileri:

Türkçe Altyazılı, Rar Şifresi Yok, MP4 Formatında, 720P Görüntü Kalitesi

Bölüm – Film Adı: Hakan: Muhafız 3. Bölüm

Film Boyutu; 787 MB

Hakan: Muhafız 1. Bölüm İndir

Bir önceki yazımız olan Hakan: Muhafız - The Protector Dizisi 2. Bölüm İndir başlıklı makalemizde Hakan Muhafız 2. Bölüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap bırakın