Kozba.net kullanıcılarına ücretsiz ve kaliteli hizmet vermeyi hedefleyen, 2013 yılında faaliyete geçen bir İnternet sitesidir. Günlük ziyaretçi sayımız 2000’in üzerindedir. Sitemizde yer alan tüm dosyalar bağımsız sunucularda barınmak ile birlikte kendi sunucumuzda kesinlikle dosya barındırmamaktayız.

Kozba.net’in tek gelir kaynağı link kısıltma servisleridir. Her ay Up/Down sunucularına ve Drive gibi hesaplara ücret ödediğimiz için bu masrafı çıkarmak ve emeğimizin karşılığını kısmende olsa alabilmek adına Tr.Link ile anlaştık.

Sitemize sürekli olarak yorumlar geliyor ve elimizden geldiğince bu yorumlara cevap vermeye çalışıyoruz. Bazı arkadaşlar kurulumları yapamıyor iken bazıları yapabiliyor. Eğer yorumlarda “Teşekkür” eden birisi varsa demek ki bu yazılım, oyun veya film çalışıyordur. Sizin kurulumu gerçekleştirememeniz dosyanın çalışmadığı anlamına gelmiyor. Bu tarz durumlarda yorum kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bazı arkadaşlar ise yapamadığında direkt olarak küfür yöntemine gidiyor. Ben küfürlü yorumları düzenleyerek yayınlıyorum. Burası ücretsiz hizmet veren bir platform, eğer küfür edecekseniz lütfen bu siteye girmeyin.

Birçok indirme hizmeti veren site Turbobit gibi ücretli upload sitelerine dosyalarını yüklerken biz Drive, Yandisk ve Mega gibi ücretsiz hizmetlere upload yapmaktayız. Bu hesapların her birine her ay para ödediğimizi de hatırlatmak isteriz.

İletişim

Skype: kalavun@pvp.biz.tr

Mail: admin@kozba.net