hdd-regenerator-15-full-indir
HDD Regenerator 15 Full İndir
Kategori : Yararlı Programlar
Şirket : HDD
Özet ve Detaylar
HDD Regenerator 15 programı, harddisklerdeki hataları tespit eden ve onaran başarılı bir yazılımdır.
Minimum Sistem Gereksinimleri
 • İşletim Sistemi
  Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10
 • Ram
  2 GB
Toplam 0 Yorum Var

  Bildir
  İndirme Linkleri
  • Platform
  • Dosya Boyutu
  • Dil
  • İndir
  İçerik Detayı

  Bad Sector, harddisklerde darbeye, düşmeye, yazılımsal hataya ve yanlış voltaja bağlı olarak gelişen hatalardır. Bu hatalar arttıkça diskin performansı düşmektedir. Yine hatalar arttıkça bilgisayarınızda mavi ekran hatası gibi hatalarla karşılaşabilirsiniz. Veri kaybı yaşamanız da muhtemeldir. HDD Regenerator 15 Full programı, bu hataları tespit eden ve onaran başarılı bir yazılımdır. Programın çalışma mantığı, tespit ettiği bad sector hatalarının üstünü örtmektir. Bu hatalar herhangi bir program tarafından onarılabilecek hatalar olmadığı için, program hatanın üstünü örterek bu alana veri yazılmasını engeller ve bu yüzden de kullanıcılar hata mesajları ile karşılaşmazlar.

  HDD Regenerator 15 Full Nasıl Kullanılır?

  Programı ilgili bağlantıdan indirdikten sonra kurulumunu gerçekleştirin.

  Kurulum bittikten sonra da programı kapatın ve “Crack” dosyası içerisinde yer alan dosyayı programın kurulu olduğu dizine atın.

  Rar şifresi: www.kozba.net

  Yararlı Programlar Nasıl Kurulur?

  Yararlı programlar kategorisinde, sitemizin diğer kategorilerinde olmayan fakat bilgisayarınız için faydalı programları paylaşacağız. Bu kategoride yer alan programlarımızın kurulum şekilleri ise birbirinden farklıdır. Programın kendine özel bir kurulum şekli var ise bunu programa özel olarak paylaşacağız. Özel kurulumu olmayan yararlı programlar, RAR dosyasından çıkarılıp rar şifresi yazıldıktan sonra ilgili program kurularak çalıştırılacaktır. Bu kurulum tipine ek olarak, bazı programların crack veya keygen dosyalarında yer alan dosyaların programın olduğu dizine atılması ile program kurulumu gerçekleşecektir. Office programlarına da ihtiyaç duyuyorsanız ilgili linki takip edebilirsiniz.