Hotspot Shield Apk İndir

İnternette surf yapmak ve tüm sayfaları özgürce gezmek çoğu kullanıcının istediği bir şeydir. Ancak devlet tarafından bazı web siteleri yasaklanmaktadır. Yasaklanan web sitelerine girmek için birçok yol vardır. Bunlardan birisi de program kullanmaktır. VPN programları yasaklı sitelere giriş imkânı sunmaktadır. Bu sayede kullanıcılar diledikleri sitelere girmektedirler.

Hotspot shield, ile IP adresi farklı olduğundan yasaklı site de Türkiye tarafından yasaklandığı için kullanıcılar kendilerini farklı ülkedeymiş gibi gösterebilirler. Bu sayede Telekom’a takılmadan istenilen site rahatlıkla gezilebilir. Bununla beraber yasaklı sitelere girmek için android telefonunuzun DNS ayarlarını değiştirmek yada farkı işlemler yapmanıza gerek kalmaz.

Hotspot shield ayrıca bir kalkan görevi gördüğünden internet siteleri ile cihazınız arasında özel bir şifreleme metodu kullandığından wifi gibi topluma açık bağlantılar yada hacker gibi kötü niyetli kişilerin bilgilerinize ve cihazınıza ulaşmasını engeller, Bu sayede kişisel bilgileriniz  güvende olur ve işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Hotspot shield apk

Kaynak: indirshop

Bir önceki yazımız olan Ücretli Android Uygulamalarını Full İndir başlıklı makalemizde apk full indir ve ücretli anroid uygulamaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap bırakın