IObit Uninstaller 8 Pro Full indir

IObit Uninstaller 8 mükemmel bir yazılım kaldırma aracıdır. Gereksiz programları, Windows uygulamalarını, Evrensel Windows Platformu (UWP) uygulamalarını, kötü amaçlı veya reklam eklentilerini temizlemeniz için size kolay ve güvenli bir yol sunmaktadır. Temiz bir bilgisayar, güvenli ve sorunsuz bir çevrim içi İnternet deneyimi yaşatır.

IObit Uninstaller 8’de birçok iyileştirme var. Yeni özellik Easy Uninstall, bir programı açılmış penceresinden, masaüstü simgesinden veya sistem tepsisi simgesinden hızlı bir şekilde kaldırmanızı sağlar. Bundleware kaldırma fikrinin ortaya çıktığı ilk kaldırma programı olan IObit Uninstaller 8, program yüklemelerini gerçek zamanlı olarak izleyebilir ve kurulduklarında paket yazılımlarını hemen kaldırabilir.

Geliştirilmiş tarama motoru ve büyük ölçüde genişletilmiş veritabanı sayesinde, IObit Uninstaller 8 tüm artıkların bilgisayarınızdan tamamen kaldırılmasını sağlar.

Dosya Adı;  IObit Uninstaller 8 Pro

Program Boyutu; 11 MB

IOBit Uninstaller Pro Full

Bir önceki yazımız olan Loaris Trojen Remover 3 Full indir başlıklı makalemizde loaris trojen remover full indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap bırakın