navicat-15-premium-full-indir
Navicat 15 Premium Full İndir
Kategori : Yararlı Programlar
Şirket : Navicat
Özet ve Detaylar
Navicat programı ülkemizde genellikle Metin2 PvP server düzenlemelerinde kullanılır. Programın temel prensibi ise SQL tablolarını düzenlemektir.
Minimum Sistem Gereksinimleri
 • İşletim Sistemi
  Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10
 • Ram
  2 GB RAM
Toplam 0 Yorum Var

  Bildir
  İndirme Linkleri
  • Platform
  • Dosya Boyutu
  • Dil
  • İndir
  İçerik Detayı

  Navicat 15 Premium programı SQL tablolarını düzeltmek için kullanılan bir programdır. Ülkemizde genellikle Metin2 PvP yapımcıları tarafından kullanılan bu programın temel amacı SQL tablolarıdır. Navicat 15 Premium programını Full sürüm haline getirmek zordur. Bu yüzden programın videolu anlatımını izlemek zorundasınız.

  Rar Şifresi: www.kozba.net

  Yararlı Programlar Nasıl Kurulur?

  Yararlı programlar kategorisinde, sitemizin diğer kategorilerinde olmayan fakat bilgisayarınız için faydalı programları paylaşacağız. Bu kategoride yer alan programlarımızın kurulum şekilleri ise birbirinden farklıdır. Programın kendine özel bir kurulum şekli var ise bunu programa özel olarak paylaşacağız. Özel kurulumu olmayan yararlı programlar, RAR dosyasından çıkarılıp rar şifresi yazıldıktan sonra ilgili program kurularak çalıştırılacaktır. Bu kurulum tipine ek olarak, bazı programların crack veya keygen dosyalarında yer alan dosyaların programın olduğu dizine atılması ile program kurulumu gerçekleşecektir. Office programlarına da ihtiyaç duyuyorsanız ilgili linki takip edebilirsiniz.