Solidworks 2017 SP5 Full – Torrent indir

Solidworks birçok tasarımcı tarafından kullanılan popüler programların başında gelmektedir. Kullanımı gayet basit olan bu program ile 3D tasarımlar yapabilirsiniz. Bugün itibariyle 2 milyonun üzerinde kişi tarafından kullanılmaktadır. Bu programı kullanmayı bilen kişiler ek olarak kazanç da elde etmektedir.

Ürün geliştirme ve tasarım yapma açısından birçok mühendisin tercih ettiği programların başında gelmektedir. Program ile güçlü simülasyonlar, hareketler ve tel ve boru gibi birçok ürünü yapabilirsiniz. Program birçok karmaşık montaj sorunlarına da çözüm getirmektedir.

Aşağıda yer alan link torrent dosyasını içermektedir. Torrent programı ile direkt olarak indirmeye başlayabilirsiniz. Dosyanın içerisinde programı full yapmak için gerekli tüm yazılımlar bulunmaktadır. Program Windows 7 – Windows 8 – Windows 8.1 ve Windows 10 işletim sistemlerinde çalışmaktadır. XP ve Vista desteği bulunmamaktadır. Program için bilgisayarınızın donanım özelliklerinin yüksek olması gerekmektedir. Programı full yapmak zor olduğu için Youtube’da ki videolardan yararlanabilirsiniz.

Oyun Adı;  Solidworks 2017 Sp5

Program Boyutu; 12,9 GB

Solid Works 2017 Torrent indir

Solid Full İndir

Bir önceki yazımız olan Creed: Rise to Glory Torrent İndir başlıklı makalemizde creed rise to glory torrent indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap bırakın