Ultrasurf İndir

İnternet kullanıcıları çoğu zaman bazı siteler girememekten şikâyetçidirler. Bunun sebebi ise telekomünikasyon daire başkanlığının bazı sitelere erişimi engellemesidir. Böyle bir durumda kullanıcıların farklı metotlar izleyerek bu tür sitelere erişimi mümkün olmaktadır. IP adresini değiştirmek ve DNS ayarlarını yapmak yasaklı sitelere girişte en çok kullanılan yöntemlerden birisidir. Ancak son günlerde bu işi programlarla yapma imkanı da mevcuttur.

Ultrasurf indirhttps://www.indirshop.com/ultrasurf/

Ultrasurf adlı program ile yasaklı sitelere giriş mümkün olmaktadır. Bunun için programı bilgisayara indirip kurmak gerekmektedir. Bu programda dünyanın farklı yerlerindeki IP adreslerine bağlantı yapılmaktadır. Böylece gizli bir şekilde yasak sitelere giriş yapılmış olur. Bu programda IP adresi saklandığından dolayı bilgisayarın bulunduğu konum belli olmaz.

Bu program aslında Çin’de üretilmiştir. O bölgede yaşayan insanların sansürü yok etmesinde kullanılmıştır. Ultrasurf programı ile sansür içeriği olan web sitelerine kolayca erişim sağlanmaktadır. Programın win7 ile uyumlu olması da diğer bir avantajıdır. Ayrıca 32 bitlik ve 64 bitlik sürümü sayesinde çoğu bilgisayar için uyumlu bir program olduğu söylenebilir. Ancak bu programı kullanmadan önce dikkat edilmesi gereken bir konu vardır.

Bu program bilgisayarda bulunan bazı anti virüs programları tarafından tespit edilmektedir. Bu durumda virüs programı bu programın çalışmasını engellemektedir. Bunun için anti virüs programının ayarlar kısmından bu programı yok saymanız gerekecektir. Aksi halde kurulumunu yaptığınız bu program çalışmaz ve hata verir.

Alıntı: indirshop.com

Bir önceki yazımız olan YouTube Video Downloader 5.7 Full İndir başlıklı makalemizde youtube video downloader full indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap bırakın